Vyhledej
Rady na cesty
> cesty s dětmi
> doprava
> nebezpečí
> nedej se
> praktické
> ubytování
Vybavení
> jak vybrat
> literatura
> materiály
> novinky
> testovna
Turistika
> cyklo
> expedice
> hory
> lyže a sněžnice
Práce v zahraničí
> zkušenosti
On-line cesty
> seriály
> blogy
> humor
Nejčtenější články
Novinky emailem
Partneři

Portál o inline bruslení nejen na Ladronce

přehledný seznam kempů

Spolujízda.eu - server pro spolujízdu

Diashow ze Severní Ameriky

Královédvorsko
 Ubytování, restaurace, turistika ve Dvoře Králové n. L. a okolí.

www.Cottage.cz
Portál o turistice a ubytování v NP České Švýcarsko.


Vybavení do přírody
Naše ikona:

Průvodce světem vybavení a cestování

.

ČRAfrikaAmerikaAsieAustrálie a OceánieEvropaStř. východ
KALiMERA > Turistika

Fotografická soutěž Kalimery

Redakce / 19.01.2012
Máte doma také fotografie, o kterých jste přesvědčeni že se povedly a myslíte, že i ostatním by se líbily? Na začátek roku jsme pro Vás připravili novou soutěž. Do konce února nám můžete zasílat své fotografie, s outdoorovou, cestovatelskou, lezeckou či podobnou tématikou.
 
Zachytili jste při Vašich cestách vtipné okamžiky, úchvatné přírodní scenérie nebo obdivuhodné sportovní výkony? Vítáme fotografie akční i romantické, veselé i děsivé. Všechny tyto aspekty vytvářejí to čím jsme a co od cestování a pobytu v přírodě očekáváme a proč ho tolik milujeme. Každý z nás je jiný, někdo se raději pere s peřejemi, zatímco druhý se lopotí v horách a třetí si to sviští na kole kolem Bodamského jezera začímco čtvrtý mu plachtí nad hlavou. Jedno ale máme všichni společné. Snažíme se život prožít naplno a zapamatovat si každičkou minutu. Bohužel vše se postupně ztrácí pod vrstvičkou prachu a pomalu některé okamžiky zapomíname. Věřím proto, že i pro Vás bude příjemné prouzkoumat své fotografie. Možná přitom objevíte něco, na co jse už téměř zapomněli a rádi si to připomenete.

Pokud se rozhodnete poslat fotografii, poprosíme Vás ještě o krátký popis, který ostatním přiblíží místo a okolnosti vzniku této fotografie.

Nejzajímavější fotografie budou publikovány jako foto týdne na našem webu. Pět nejlepších bude odměněnou cenami od našich sponzorů.První dvě fotografie budou odměněny poukázkou na nákup za 500 Kč v prodejně Holan Sport, další tři získají autorský kalendář "12 barev duhy" od známeho českého fotografa Pepy Středy s jeho vlastnoručním podpisem.

Chcete li se o autorovi dozvědět něco víc, informace získáte na jeho webových stránkách www.pepastreda.cz

Své fotografie zasílejte na adresu redakce@kalimera.cz do 29.2.2012. Neprodleně po ukončení soutěže budou na našich stránkách vyhlášeni výherci.

Ještě připomínám že server Kalimera je otevřený a funguje jen díky nadšencům z Vašich řad, kteří se rádi podělí o své zážitky a zkušenosti s ostatními. Pokud tedy máte v hlavě nápad na článek, který byste rádi zveřejnili, rádi ho zveřejníme. S pravidelnými přispěvateli se můžeme domluvit na další formě spolupráce.

 
Související články
Vyhlášení fotografické soutěže Kalimery
 
Přečteno 3921x
 
 
 
Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky
 
Poslat odkaz
Tisk
Zpět
Inzerce | O nás | Tištěná verze
KLUB KALiMERA
jméno:
heslo:
Přidat článek
Chcete se přidat?
Střípky
Běžky pro turisty i aktivní sportovce - podle čeho vybírat a jaké si koupit?Jak připravit své nové běžkyKontakty na horskou službu
Komerční sdělení
Vybavení na běžky - lyže, boty, hole, bundy, termoprádlo
Štěrba nabízí: