Vyhledej
Rady na cesty
> cesty s dětmi
> doprava
> nebezpečí
> nedej se
> praktické
> ubytování
Vybavení
> jak vybrat
> literatura
> materiály
> novinky
> testovna
Turistika
> cyklo
> expedice
> hory
> lyže a sněžnice
Práce v zahraničí
> zkušenosti
On-line cesty
> seriály
> blogy
> humor
Nejčtenější články
Novinky emailem
Partneři

Portál o inline bruslení nejen na Ladronce

přehledný seznam kempů

Spolujízda.eu - server pro spolujízdu

Diashow ze Severní Ameriky

Královédvorsko
 Ubytování, restaurace, turistika ve Dvoře Králové n. L. a okolí.

www.Cottage.cz
Portál o turistice a ubytování v NP České Švýcarsko.


Vybavení do přírody
Naše ikona:

Průvodce světem vybavení a cestování

.

ČRAfrikaAmerikaAsieAustrálie a OceánieEvropaStř. východ
KALiMERA > Vybavení > novinky

Největší výstava stanů v ČR začíná

Redakce / 27.05.2008
Na Výstavišti v Letňanech začíná již ve čtvrtek 29. května tradiční Výstava stanů. Tato akce je ideální příležitostí pro pořízení vybavení do přírody před začátkem léta. V největší hale celého výstaviště budou k vidění a vyzkoušení téměř všechny stany dostupné na českém trhu – rodinné, turistické i expediční, doplněné spacáky a karimatkami. Souběžně s výstavou probíhá již ze zima známý Outdoor-Outlet.
 
Výstava je dobrou příležitostí pro ty, kteří nákupu stanu chtějí věnovat více času. Hned u vchodu na výstavu návštěvníci dostanou list s přehledem všech nabízených značek, s parametry stanů a jejich cenou. Kromě toho také obdrží katalogy samotných výrobců. Vyškolený personál má za úkol provést je tak, aby s nimi vybral nejvhodnější model a upozornil je nejen na konstrukce a materiály, ale i na různé odchylky a detaily. Největším přínosem pro návštěvníky je vidět stany v reálné velikosti a prohlédnout si je zevnitř, což obvykle v outdoorových obchodech možné není. Navíc si zákazníci za asistence prodavačů mohou stan sami postavit a sbalit a v případě spokojenosti i po zaplacení odnést. Sklad je neustále doplňován, pokud určitý model v daný okamžik chybí, je možné si jej nechat zaslat poštou.
Kromě stanů si návštěvníci mohou prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži spacáky a karimatky ve spacákovém ležení. Na Výstavě platí 8% sleva na všechny výrobky. Na nové zboží v Outdoor-Outletu, který se koná souběžně s Výstavou stanů, je sleva vyšší.

Outdoor-outlet: výprodej vybavení do přírody

V rámci Výstavy stanů připravili pořadatelé druhý ročník Outdoor-Outletu. Outdoorové vybavení je vhodné pro lidi, kteří mají rádi pohyb a chodí často do přírody. Při výrobě jsou používány střihy a materiály vyhovující podmínkám, ve kterých má vybavení sloužit. Jde o odolnost proti vodě, větru, oděru a mechanickému poškození. Ačkoliv se technologie výroby produktů každým rokem zdokonaluje, tempo vývoje již není takové jako na počátku 90. let. Boty, bundy a další oblečení jsou už léta pohodlné a praktické a mění se spíše jejich módní vzhled. V Outdoor-Outletu se jedná o prodej nového zboží, které ale zůstalo z různých důvodů výrobcům a dovozcům na skladě. Vzhledem k tomu, že již nejde o aktuální kolekce nebo nejsou k dispozici všechny velikostní řady a barevné varianty, je toto nové a zcela funkční zboží prodáváno za výprodejové ceny. Přitom má ale klasickou dvouletou záruční lhůtu. V Outdoor-Outletu se nachází široký sortiment outdoorového vybavení, včetně dětského oblečení, trekkingové obuvi, spacáků, membránového oblečení i praktických doplňků. Návštěva Outdoor-Outletu se rozhodně vyplatí. Tolik zajímavých kousků za tak příjemné ceny nikde jiné nenajdete. Věci na skladě je možné si na Výstavě stanů vyzkoušet a zakoupit, nebo si je objednat také přes e-shop www.Outdoor-Outlet.cz.

Historie Výstavy stanů

První Výstavy stanů odpovídaly době poloviny devadesátých let. Ve srovnání s dneškem byl výběr poměrně omezený, ale přesto již tehdy bylo důležité zákazníkovi stan ukázat postavený. Malé prostory obchodu Holan sport bohužel tuto službu zákazníkovi neumožňovaly. Tak vznikl nápad zvaný Výstava stanů, který si svoji premiéru odbyl ve vstupní hale Fakulty architektury při ČVUT  v Dejvicích. Výstavu stanů od té doby hostila menza na Strahově v Praze, ochoz strahovského stadionu a také výstaviště v Holešovicích. Poslední tři roky probíhá výstava na Výstavišti PVA v Letňanech v hale č. 1. Více o historii projektu najdete na adrese http://www.vystavastanu.cz/index.php?cat=14

Informace o dopravě na Výstavu stanů včetně aktuálních akcí, slev a časového harmonogramu jsou na webové stránce www.VystavaStanu.cz.

Pořadatel: HOLAN SPORT
Doprava: metro - stanice Letňany linky C, řidiči - parkoviště přímo u Výstaviště
Otevírací doba: středa – pátek 13 – 20 hod, sobota a neděle 10 – 17 hod.
Kontakt: PVA Letňany, Beranových 667, Praha 9
Tel.: 225 291 501 (během výstav), jinak 222 210 213, 775 211 739
Email: informace@vystavastanu.cz
www.VystavaStanu.cz
www.Outdoor-Outlet.cz 
Související články
Outdoor-Outlet v Brně!
Soutěž o 1000 Kč (smetanu) na nový stan
Holan sport se stěhuje
Starý stan za nový!
 
Přečteno 2824x
 
 
 
 
Poslat odkaz
Tisk
Zpět
Inzerce | O nás | Tištěná verze
KLUB KALiMERA
jméno:
heslo:
Přidat článek
Chcete se přidat?
Střípky
Běžky pro turisty i aktivní sportovce - podle čeho vybírat a jaké si koupit?Jak připravit své nové běžkyKontakty na horskou službu
Komerční sdělení
Vybavení na běžky - lyže, boty, hole, bundy, termoprádlo
Štěrba nabízí: