Vyhledej
Rady na cesty
> cesty s dětmi
> doprava
> nebezpečí
> nedej se
> praktické
> ubytování
Vybavení
> jak vybrat
> literatura
> materiály
> novinky
> testovna
Turistika
> cyklo
> expedice
> hory
> lyže a sněžnice
Práce v zahraničí
> zkušenosti
On-line cesty
> seriály
> blogy
> humor
Nejčtenější články
Novinky emailem
Partneři

Portál o inline bruslení nejen na Ladronce

přehledný seznam kempů

Spolujízda.eu - server pro spolujízdu

Diashow ze Severní Ameriky

Královédvorsko
 Ubytování, restaurace, turistika ve Dvoře Králové n. L. a okolí.

www.Cottage.cz
Portál o turistice a ubytování v NP České Švýcarsko.


Vybavení do přírody
Naše ikona:

Průvodce světem vybavení a cestování

.

ČRAfrikaAmerikaAsieAustrálie a OceánieEvropaStř. východ
KALiMERA > Vybavení > novinky

Outdoor-Outlet v Letňanech

Redakce / 28.11.2011
V sobotu 3. prosince začíná na Výstavišti v Letňanech Outdoor-Outlet , tradiční 1. zimní výprodej zimního sportovního vybavení. Po 2 letech v Kongresovém centru Praha se pořadatelé rozhodli vrátit zpět do Letňan, kde je podstatě lepší parkování pro návštěvníky a díky metru i kvalitní MHD.
 

SORTIMENT

Tradičně nejatraktivnějším sortimentem je zimní a lyžařské oblečení značek HANNAH, TRIMM, FUNSTORM, HUMDRUM, HUSKY a dalších. Slevy některých kousků dosahují až 80%. Značný je také prodej thermoprádla, které budou v Outletu zastupovat například značky CANARD, INFIT a MOIRA. V posledních letech se překvapivě výrazně do popředí prodejů dostalo díky obrovským slevám i cyklistické oblečení, které je jednak příjemným vánočním dárkem, ale také jej lze používat i na běžky a další zimní sporty. Cyklistiku budou v Outletu zastupovat zejména firmy SILVINI, AXON a další. Jedná se hlavně o zateplené kalhoty a větrovky, dresy, a odolné rukavice, čelenky, čepice pod přilby atp.

JUREK a WARMPEACE OSOBNĚ

Nejzajímavější letošní novinkou je osobní účast několika českých outdoorových firem při prodeji svých zbytkových kusů a předprodukčních vzorků - Návštěvník tak může získat za neuvěřitelně nízké ceny opravdu nádherné věci, z nichž některé budou skutečnými unikáty, které nikdo jiný mít nebude! Účast již přislíbily oblíbené české fir

my WARMPEACE a ALPISPORT, (rovněž dovážejí trekkingovou obuv AKU). Za zmínku stojí také osobní účast Stanislava Jurka, jednoho z majitelů tradiční české outdoorové firmy JUREK S+R. Kalendář, kdy jaká firma osobně přijede najdete na stránkách www.Outdoor-Outlet.cz

SPACÁKOVÉ LEŽENÍ

Součástí zimního Outdoor-Outletu bude také velmi oblíbené spacákové ležení, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet mnoho modelů spacáků a samonafukovacích karimatek. Rovněž s velkými outletovými a posezónními slevam i.

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY - veletrh dárků

Ve dnech 7 - 11. prosince se souběžně koná v Letňanech také veletrh dárků - Stříbrné vánoční dny, který v minulých letech navštěvovalo až 20000 návštěvníků. Ve dnech souběhu se platí vstupné 40 Kč, pokud chcete přijít do Out letu (ten je jinak vždy zdarma) i na veletrh dárků, což doporučujeme, vytiskněte si doma vstupenku ZDARMA. Odkaz najdete také na www.Outdoor-Outlet.cz. Na Letňanském Výstavišti tak můžete pořešit vánoce skutečně pro celou rodinu! 

10 STANŮ A KARIMATKA ZADARMO

Holan sport - pořadatel Outdoor-Outletu pro zákazníky připravil velkou vánoční zákaznickou soutěž o 10 stanů zadarmo. Do slosování o tyto stany se může dostat každý, kdo nakoupí v Outletu v Letňanech, v Holansportu ve Slavíkově ulici, nebo na obou internetových obchodech cokoliv za 400 Kč a více. Losovat se bude 23. prosince v 18,30 v obchodě Holan sport.
Pouze první prodejní víkend mohou zákazníci Outletu také získat ZCELA ZDARMA samonafukovací karimatku OUTWELL. Stačí nakoupit zboží za 3000 Kč a více.

Pořadatelská firma Holan sport se těší na Vaší návštěvu.


Outdoor-Outlet
Výstaviště PVA EXPO Letňany
3. prosince - 22. ledna
otevřeno denně 12-20 h, víkendy 10-19h
www.Outdoor-Outlet.cz
 
Související odkazy
Outdoor-Outlet
 
Přečteno 6197x
 
 
 
 
Poslat odkaz
Tisk
Zpět
Inzerce | O nás | Tištěná verze
KLUB KALiMERA
jméno:
heslo:
Přidat článek
Chcete se přidat?
Střípky
Běžky pro turisty i aktivní sportovce - podle čeho vybírat a jaké si koupit?Jak připravit své nové běžkyKontakty na horskou službu
Komerční sdělení
Vybavení na běžky - lyže, boty, hole, bundy, termoprádlo
Štěrba nabízí: